TANGO OLSZTYN,
Hanna i Janusz Draszkiewicz

+48 600 452 906
info@tangoolsztyn.pl

Nauka Tanga - Drash Tango

 

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć tango w sposób świadomy, w głębokiej uważności na siebie i na relacje ze sobą i z partnerem, na połączeniu ciała, serca i umysłu?

To zapraszamy. Nasze zajęcia są dla Ciebie.

Przyjdź koniecznie.

Drash Tango - autorski sposób nauki tanga opracowany na podstawie naszej drogi edukacyjnej, tanecznej i instruktorskiej, rozumianej szeroko nie tylko przez pryzmat tanga, ale i innych tańców towarzyskich. Stosując Drash Tango mamy na celu przekazanie idei, że tańczone przez nas tango jest nasze osobiste. Ja, Ty, My, tańczymy tu i teraz do tej konkretnej muzyki i każdy może to robić na swój niepowtarzalny sposób. Tego właśnie uczymy. Wystarczy, że jesteś i czujesz, a to znaczy że jesteś gotowy udać się z nami w świat tanga.

 

Zapraszamy na zajęcia:

wtorek - grupa tańcząca - średniozaawansowana.

godz. 20.00-21.30

Klub "Na Górce"

ul. Wańkowicza 9, Ip.

 

czwartek - grupa początkująca (zapraszamy również solistów).  

godz. 17.00 - 18.30

Klub "Na Górce"

ul. Wańkowicza 9, Ip.

 

Praktyka dla wszystkich tańczących tango - każdy czwartek.

godz. 18.30 - 20.00

Klub "Na Górce"

ul. Wańkowicza 9, Ip.

 

Zapraszamy na zajęcia  indywidualne solo i dla par - prosimy o kontakt telefoniczny 600 452 906 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapisy: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 600 452 906.

Proponujemy 4 spotkania grupowe po 1,5 h i 4 praktyki po 1,5 h w miesiącu, wówczas koszt zajęć grupowych i praktyk w pakiecie miesięcznym to 130 zł/os. Koszt samych lekcji 110 zł/os. Koszt pojedynczej praktyki 10 zł./os. Pozostałe informacje podajemy na pierwszych zajęciach.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.