TANGO OLSZTYN

Hanna i Janusz Draszkiewicz
info@tangoolsztyn.pl

Telefon  +48 600 452 906

 we środy – grupa początkująca od podstaw, nowy kurs trwa od 7 lutego 2018.

 godz. 20.00-21.30 - Klub "Akces", ul. Pana Tadeusza 6A, Ip, sala nr 3.

 Uwaga! grupa zamknięta.

Proponujemy  4 lekcje po 1,5 h i 4 praktyki po 1,5 h w miesiącu, wówczas koszt lekcji i praktyk w pakiecie miesięcznym to 130 zł/os. Koszt samych lekcji 110 zł/os. Koszt pojedynczej praktyki 10 zł./os. Pozostałe informacje podajemy na pierwszych zajęciach.

 

Zapraszamy także na lekcje indywidualne solo i dla par – prosimy o kontakt telefoniczny 600 452 906

 

Nauka tanga to proces, który dla każdego ma inny wymiar i nie można jednoznacznie określić, jak długo i z jaką intensywnością ten proces będzie trwał. Taniec jak każde inne hobby wymaga naszego zaangażowania i poświęconego czasu, aby mógł stać się naszą pasją. Chcąc poznać tango tak, aby swobodnie je tańczyć, powinniśmy poznać jego charakterystyczny język, który zawiera wiele liter, słów, zdań. Wkładając weń pewną dozę zaangażowania dojdziemy do własnej tangowej opowieści.  Często uczestnicy, którzy rozpoczynają naukę tanga na naszych zajęciach pytają: - Po jakim czasie będziemy tak tańczyć? A my pytamy: - co rozumiecie przez „tak tańczyć”? Czy tak jak my? Czy tak jak dłużej uczący się inni uczestnicy naszych zajęć? Czy tak jak tancerze widziani na pokazach tanga? I odpowiadamy wtedy, że to zależy przede wszystkim od Was samych. Od tego czy będziecie chcieli uczyć się czegoś nowego, co może pozostawało gdzieś niespełnione w meandrach życia. Czy będziecie mieli siłę, aby zmierzyć się z samym sobą i czy będziecie cierpliwi względem siebie i swojego partnera. Natomiast my, jako instruktorzy przetłumaczymy Wam ten piękny język i pokażemy jak możecie się go uczyć, aby poczuć siebie, poczuć partnera, zrozumieć na czym polega prowadzenie i podążanie za prowadzeniem, jak obejmować się w tangu, by to objęcie było przyjemne. Jak usłyszeć muzykę i w miarę indywidualnych postępów swobodnie ją interpretować i zatańczyć swoje tango. Ucząc tanga dążymy do tego, aby każdemu, kto nam zaufa pokazać, że tango jest w nim, i że jest takie jakie sam je wykreuje. Wyjątkowe i niepowtarzalne.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.