TANGO OLSZTYN,
Hanna i Janusz Draszkiewicz

+48 600 452 906
info@tangoolsztyn.pl

Nauka tanga - Drash Tango

 

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć tango w sposób świadomy, w głębokiej uważności na siebie i na relacje ze sobą i z partnerem na połączeniu ciała, serca i umysłu?

To zapraszamy. Nasze zajęcia są dla Ciebie.

Przyjdź koniecznie.

Drash Tango - autorski sposób nauki tanga opracowany na podstawie naszej drogi edukacyjnej, tanecznej i instruktorskiej, rozumianej szeroko nie tylko przez pryzmat tanga, ale i innych tańców towarzyskich. Stosując Drash Tango mamy na celu przekazanie idei, że tańczone przez nas tango jest nasze osobiste. Ja, Ty, My, tańczymy tu i teraz do tej konkretnej muzyki i każdy może to robić na swój niepowtarzalny sposób. Tego właśnie uczymy. Wystarczy, że jesteś i czujesz, a to znaczy że jesteś gotowy udać się z nami w świat tanga.

 

Co znaczy Drash?

D – Draszkiewicz, doświadczenie, dotyk, delikatność, dojrzałość. Dojrzały i delikatny dotyk jest świadomy i przyjemny, czuję jak dotykam i jak jestem dotykany. Dotyk pokazuje mi granicę mojej osobistej sfery i sfery partnera.

R  –  Relacje. Tańcząc nawiązujesz relacje ze sobą, z partnerem, z grupą, z otaczającym Cię światem. Odnajdujesz swoje miejsce.

A – Akceptacja siebie, swojego ciała, odrębności, indywidualności, miejsca w którym jesteś i tego w którym są inni.

S – Spontaniczność, samodzielność, spójność, spokój. Tańcząc tango jesteś, jestem, jesteśmy spójni. Ze sobą, z partnerem, z muzyką do której tańczymy, z otoczeniem, z moim przekazem „jaki jestem -  tak tańczę”.

H – Holistyczny. Ty jesteś ważny, twoja świadomość ruchu i tańca w parze.

 

W lipcu zapraszamy na wakacyjne zajęcia tematyczne otwarte dla wszystkich poziomów zaawansowania.

 

Zajęcia będą odbywały się we wtorki w "Klubie Alternatywa" przy ul. Profesorskiej 15, w godz. 19:00 - 21:00.

2 lipca 2019  

Praca z ciałem - kreowanie własnego ruchu a komunikacja w parze.

9 lipca 2019

Jak odnaleźć swoją własną interpretację muzyczną w tangu.

16 lipca 2019

Walc - wirujemy czy chodzimy?

23 lipca 2019

Pozamieniajmy się - sacady i soltady.

30 lipca 2019

Kiedy razem, kiedy osobno a kiedy na skróty?

Na zajęcia prosimy zapisywac się w parach. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 600 452 906 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł/os. Koszt wszystkich pięciu spotkań to 150 zł/os.

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.