TANGO OLSZTYN,
Hanna i Janusz Draszkiewicz

+48 600 452 906
info@tangoolsztyn.pl

Nauka Tanga - Drash Tango sezon 2020/2021.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OD WRZEŚNIA 2021r. 

Klub Na Górce

ul. Wańkowicza 9 I piętro.

We wtorki: 

godz. 18.00 - 19.15 zajęcia dla początkujących (trwają zapisy do grupy początkującej zajęcia rozpoczną się przy wymaganej ilości par).

godz. 19.15-20.15 praktyka dla wszystkich tańczących.

godz. 20.15 - 21.30 grupa tańcząca.

 

 

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć tango w sposób świadomy, w głębokiej uważności na siebie i na relacje ze sobą i z partnerem na połączeniu ciała, serca i umysłu?

To zapraszamy. Nasze zajęcia są dla Ciebie.

Przyjdź koniecznie.

Drash Tango - autorski sposób nauki tanga opracowany na podstawie naszej drogi edukacyjnej, tanecznej i instruktorskiej, rozumianej szeroko nie tylko przez pryzmat tanga, ale i innych tańców towarzyskich. Stosując Drash Tango mamy na celu przekazanie idei, że tańczone przez nas tango jest nasze osobiste. Ja, Ty, My, tańczymy tu i teraz do tej konkretnej muzyki i każdy może to robić na swój niepowtarzalny sposób. Tego właśnie uczymy. Wystarczy, że jesteś i czujesz, a to znaczy że jesteś gotowy udać się z nami w świat tanga.

Co znaczy Drash?

D – Draszkiewicz, doświadczenie, dotyk, delikatność, dojrzałość. Dojrzały i delikatny dotyk jest świadomy i przyjemny, czuję jak dotykam i jak jestem dotykany. Dotyk pokazuje mi granicę mojej osobistej sfery i sfery partnera.

R  –  Relacje. Tańcząc nawiązujesz relacje ze sobą, z partnerem, z grupą, z otaczającym Cię światem. Odnajdujesz swoje miejsce.

A – Akceptacja siebie, swojego ciała, odrębności, indywidualności, miejsca w którym jesteś i tego w którym są inni.

S – Spontaniczność, samodzielność, spójność, spokój. Tańcząc tango jesteś, jestem, jesteśmy spójni. Ze sobą, z partnerem, z muzyką do której tańczymy, z otoczeniem, z moim przekazem „jaki jestem -  tak tańczę”.

H – Holistyczny. Ty jesteś ważny, twoja świadomość ruchu i tańca w parze.

 

Na zajęcia prosimy zapisywać się w parach. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 600 452 906 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszty zajęć: zajęcia grupowe 4 x 1,25 h + praktyki 4 x 1 h (pakiet) 180 zł/os (w tym dwie praktyki gratis!), zajęcia grupowe bez praktyk 150 zł/os, pojedyncza praktyka 15 zł/os.

Uwaga: pracujemy w małych grupach - liczba miejsc ograniczona. Prosimy o rejestrację telefoniczną lub przez e-mail. Do zobaczenia.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.