TANGO OLSZTYN,
Hanna i Janusz Draszkiewicz

+48 600 452 906
info@tangoolsztyn.pl

Nauka Tanga - Drash Tango sezon 2022/2023.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OD 4 PAŹDZIERNIKA 2022r. 

Klub "Na Górce"

ul. Wańkowicza 9 I piętro.

 

We wtorki: 

ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH godz. 17:00 do 19:00

Na zajęcia te zapraszamy osoby, które nigdy jeszcze nie zetknęły się z tangiem lub zawsze miały ochotę a nie miały okazji. Zapraszamy pary bo do tanga trzeba dwojga.

Wszystkie szczegóły i zakres zajęć na pierwszym spotkaniu oraz poniżej.

 

PRAKTYKA godz. 19.00-20.00 praktyka otwarta.

 

ZAJĘCIA DLA OSÓB JUŻ TAŃCZĄCYCH godz. 20.00 - 21.30 

Do tej grupy zapraszamy wszystkie osoby, które tańczą tango i chcą pogłębić: CZUCIE siebie, kontaktu z partnerem i jedności z muzyką w ruchu oraz

jakość i przyjemność ruchu, wyjście poza schematy, a w efekcie odkrycie własnego tanga.

  

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć tango w sposób świadomy, w głębokiej uważności na siebie i na relacje ze sobą i z partnerem na połączeniu ciała, serca i umysłu?

To zapraszamy. Nasze zajęcia są dla Ciebie.

Przyjdź koniecznie.

Drash Tango - autorski sposób nauki tanga opracowany na podstawie naszej drogi edukacyjnej, tanecznej i instruktorskiej, rozumianej szeroko nie tylko przez pryzmat tanga, ale i innych tańców towarzyskich. Stosując Drash Tango mamy na celu przekazanie idei, że tańczone przez nas tango jest nasze osobiste. Ja, Ty, My, tańczymy tu i teraz do tej konkretnej muzyki i każdy może to robić na swój niepowtarzalny sposób. Tego właśnie uczymy. Wystarczy, że jesteś i czujesz, a to znaczy że jesteś gotowy udać się z nami w świat tanga.

Co znaczy Drash?

D – Draszkiewicz, doświadczenie, dotyk, delikatność, dojrzałość. Dojrzały i delikatny dotyk jest świadomy i przyjemny, czuję jak dotykam i jak jestem dotykany. Dotyk pokazuje mi granicę mojej osobistej sfery i sfery partnera.

R  –  Relacje. Tańcząc nawiązujesz relacje ze sobą, z partnerem, z grupą, z otaczającym Cię światem. Odnajdujesz swoje miejsce.

A – Akceptacja siebie, swojego ciała, odrębności, indywidualności, miejsca w którym jesteś i tego w którym są inni.

S – Spontaniczność, samodzielność, spójność, spokój. Tańcząc tango jesteś, jestem, jesteśmy spójni. Ze sobą, z partnerem, z muzyką do której tańczymy, z otoczeniem, z moim przekazem „jaki jestem -  tak tańczę”.

H – Holistyczny. Ty jesteś ważny, twoja świadomość ruchu i tańca w parze.

 

Koszty zajęć:

1. zajęcia dla początkujących grupowe 4 x 120 min. 250 zł/os.

2. zajęcia dla już tańczących 4 x 90 min. 200 zł/os.

3. praktyka 1 x 60 min. 20 zł/o.

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 600 452 906 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: 

1. Nie pracujemy w dużych grupach - liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. Prosimy o rejestrację telefoniczną, przez e-mail lub osobiście.

2. Zapraszamy również do pracy  z nami, solo lub w parze. Czas, termin i koszt ustalamy indywidualnie.

Do zobaczenia.

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.